In aanloop naar zijn komst naar Nederland ging de redactie van HR Strategie in gesprek met managementgoeroe Henry Mintzberg over een aantal actuele organisatievragen. Mintzberg doet een pleidooi voor ‘disorganization’; weg met bestuurlijke lagen en strategische planning. Hij zegt dat de échte grote leiders zoals Steve Jobs weten wat zich op de werkvloer afspeelt. Hoe doen ze dat? En wat is het belang van het zogenaamde ‘communityship'?
Wilt u weten welke mindset nodig is om het innovatieve vermogen van uw organisatie te stimuleren? En wilt u Henry Mintzberg ontmoeten en uw actuele vraag stellen? Kom dan naar het Netlive seminar Het Nieuwe Organiseren volgens Mintzberg op 26 november in Soest!
In deze training ligt de nadruk op de slimme inzet van GenAI als ondersteunende kracht, mét oog voor de menselijke kant van verandering. Na deze dag beschik je over een heldere roadmap waarmee jouw organisatie AI-gedreven innovatie duurzaam kan realiseren en verankeren in de praktijk.