Door: Lianne Bouman | redactie HRpraktijk | 27 mei 2009
Als er teveel aan bijdrage ZVW of premies werknemersverzekeringen is betaald, ontvangt de werkgever na afloop van het kalenderjaar hierover bericht van de Belastingdienst. De Belastingdienst betaalt de teveel betaalde bedragen dan automatisch terug. De werkgever moet de teruggaven over het afgelopen jaar vervolgens administratief verwerken.
Teveel handelingen
Deze teruggaven vergen nogal wat handelingen in de loonadministratie. Bovendien kunnen deze teruggaven een zo gering bedrag omvatten,dat de administratieve last van de werkgever niet in verhouding staat tot het voordeel van de werknemer.
De staatssecretaris keurt nu goed, dat werkgevers:
Wat betreft de teruggaaf WW-Awf en teruggaaf Ufo-premie 2007 keurt de staatssecretaris goed dat werkgevers:
Tip
In het besluit van 21 april 2009 CPP2009/455M, Lb 1964 en Zvw en Ww geeft de staatssecretaris een gelijke regeling voor de teruggaven 2008.
Meer over dit onderwerp
vindt u in de Kennisbank Belonen en Arbeidsvoorwaarden.
Zoek verder op
Reacties (0)
Aan de slag met Arbowet, -beleid en omstandigheden
De druk bezochte vacaturesite van de Gouden Gids biedt u nu de kans om kennis te maken met hun uitgebreide bestand van potentiële werknemers. De plaatsing kan een vaste baan, een bijbaan, een tijdelijke baan, vakantiewerk of stagiair betreffen. Plaats nu uw vacature