HRpraktijk

Home

 
Home  >  Nieuws  >  HRM+ regeling 2010 van kracht
HRM+ regeling 2010 van kracht

Door: J4B | redactie HRpraktijk | 04 maart 2010

HRM+ regeling 2010 van kracht
Vanaf 1 maart 2010 is de Verordening Human Resource Management Plus (HRM+2010) van kracht. Er is dit jaar € 4.475.000 beschikbaar. De HRM+ regeling biedt mkb’ers in de provincies Drenthe, Friesland en Groningen de mogelijkheid om hun personeelsbeleid te professionaliseren. De regeling is het vervolg op Human Resource Management Plus 2009 (HRM+2009).

Subsidie wordt verstrekt aan een mkb-onderneming die een vestiging heeft in de provincie Drenthe, Friesland of Groningen en daar ondernemingsactiviteiten uitvoert dan wel aan een cluster dat bestaat uit minimaal twee bedrijven in Noord-Nederland die niet in hetzelfde verband van ondernemingen zitten.

Externe deskundigen

Subsidie wordt verleend voor het inhuren van een externe deskundige voor:

  • professionalisering van het personeelsmanagement; dit betreft: 
  • het opstellen en implementeren van (delen van) beleidsplannen; 
  • het opstellen van functieprofielen; 
  • het voorbereiden op en verwerven van erkenningcertificaten op personeelsgebied, waarbij het personeelsbeleid voor de gehele onderneming in kaart wordt gebracht; 
  • verhoging van de inzetbaarheid van werknemers in het arbeidsproces; dit betreft het door de externe deskundige laten: 
  • uitvoeren van een employabilityscan en de daarbij behorende begeleidingsactiviteiten; 
  • opstellen van een ontwikkelingsplan en de daarbij behorende begeleidingsactiviteiten.

 

Hoogte subsidie

De hoogte van de subsidie is maximaal 50 procent van de subsidiabele kosten, tot hoogstens € 100.000. Aanvragen kunnen worden ingediend bij het Samenwerkingsverband Noord-Nederland. Aanvragen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.

Meer over dit onderwerp

Zoek verder op

  • Wet- & regelgeving
  • Subsidieregelingen
  •  

    Reactie (1)

    Alef Dekker schreef op maandag 15 maart

    In het overzicht van activiteiten die in aanmerking komen voor subsidie wordt genoemd: het voorbereiden op en verwerven van erkenningcertificaten op personeelsgebied. Voor de duidelijkheid: het betreft hier in iedergeval het Keurmerk Investors in People. Met deze methodiek kan ook op de andere deelterreinen die onder deze subsidieregeling vallen een samenhangend en effectief beleid & praktijk worden gerealiseerd.
    Plaats een reactie
 
GERELATEERD NIEUWS
DOWNLOAD RELEVANTE RAPPORTEN

HR nieuws, trends en tips

HR NIEUWS, TRENDS EN TIPS
Registreer gratis voor HRpraktijk Signaal: nieuws, trends en tips per e-mail:

 

 

Volg ons

VOLG ONS

Volg HRpraktijk ook via:

  

 
Gouden Gids

Plaats nu drie vacatures gratis op Gouden Gids Banen t.w.v. €447,-

PLAATS NU DRIE VACATURES GRATIS OP GOUDEN GIDS BANEN T.W.V. €447,-

De druk bezochte vacaturesite van de Gouden Gids biedt u nu de kans om kennis te maken met hun uitgebreide bestand van potentiële werknemers.  De plaatsing kan een vaste baan, een bijbaan, een tijdelijke baan, vakantiewerk of stagiair betreffen. Plaats nu uw vacature

 

Partners HRpraktijk

PARTNERS HRPRAKTIJK

De wet is voor elk advocatenkantoor gelijk. Het zijn de mensen die het verschil maken. Bij Van Diepen Van der Kroef zijn dat advocaten die het beste willen zijn in wat ze doen. Die er met u alles aan doen om uw zaak tot een goed einde te brengen. www.vandiepen.com

 

Persoonlijke adviesdesk

PERSOONLIJKE ADVIESDESK

Eelco Keuvelaar

Arbeidsrechtadvocaat bij Van Diepen Van der Kroef.

Meer info