HRpraktijk

Home

 
Home  >  Nieuws  >  Heeft u thuiswerken na de sneeuwval ook op uw agenda staan?
Heeft u thuiswerken na de sneeuwval ook op uw agenda staan?

Door: Mariel Hovemann | redactie HRpraktijk | 07 januari 2010

Heeft u thuiswerken na de sneeuwval ook op uw agenda staan?
Veel organisaties hebben de ontwikkelingen op het gebied van het Nieuwe Werken even ‘on hold’ gezet. Diverse maatregelen, zoals thuiswerken, zijn al operationeel, maar een doorontwikkeling ervan is vanwege de crisis op de lange termijn geschoven zo blijkt uit de HR Leadership Survey 2009 van Harvey Nash gehouden onder 150 HR-leidinggevenden in Nederland.

De maatregelen die bedrijven hebben doorgevoerd op het gebied van het Nieuwe Werken, zijn deeltijdwerk, flexibele werktijden en enigszins thuiswerken. Van de ondervraagde bedrijven heeft gemiddeld 73 procent deeltijdwerk ingevoerd. 15 procent denkt eraan dit door te voeren.

 

Thuiswerken

Voor 71 procent van de ondernemingen zijn flexibele werktijden al realiteit. 21 procent is hier nog mee bezig. Telewerken of thuiswerken kan 57 procent. 30 procent denkt dit in te gaan voeren.

Meer over dit onderwerp

Wilt u meer weten hoe uw HR-afdeling presteert in vergelijking met uw vakcollega’s? Dan is de benchmark Ken- en stuurgetallen personeelsmanagement een onmisbaar instrument. Meer informatie en resultaten van dit kwalitatieve HR-onderzoek 2010, uitgevoerd door managementadviesbureau Berenschot, vindt u op ads/Ken_en_stuurgetallen.htm.

Gerelateerde artikelen

 

LOGIN OF WORD LID

U hebt nog geen toegang tot exclusieve vakkennis

Inloggen Lid worden

 
MEER NIEUWS

HR nieuws, trends en tips

HR NIEUWS, TRENDS EN TIPS
Registreer gratis voor HRpraktijk Signaal: nieuws, trends en tips per e-mail:

 

 

Rapportencentrum

RAPPORTENCENTRUM

Gratis rapporten

Download gratis rapporten met waardevolle HR-vakinformatie.

Alle gratis rapporten  

 

Persoonlijke Adviesdesk

PERSOONLIJKE ADVIESDESK

Stelt u specifieke HR-vragen het liefst direct aan vakkundige specialisten?

Raadpleeg de HR Adviesdesk  

 

Partner HRpraktijk

PARTNER HRPRAKTIJK

De wet is voor elk advocatenkantoor gelijk. Het zijn de mensen die het verschil maken. Bij Van Diepen Van der Kroef zijn dat advocaten die het beste willen zijn in wat ze doen. Die er met u alles aan doen om uw zaak tot een goed einde te brengen. www.vandiepen.com