HRpraktijk

Home

 
Home  >  Nieuws  >  Hectiek op het werk? Tijd om te flirten!
Hectiek op het werk? Tijd om te flirten!

Door: Manon Schuttrups | redactie HRpraktijk | 08 februari 2010

Hectiek op het werk? Tijd om te flirten!
Uitzendbureau Unique stelde op haar website de vraag ‘Vind jij dat flirten op het werk kan?’ Van de bijna 1.100 respondenten antwoord 61 procent bevestigend.

Met Valentijnsdag in het vooruitzicht, peilde Unique de meningen over flirten op het werk. 37 Procent van de respondenten vindt dat flirten altijd mag, ongeacht functie of hiërarchie. 24 Procent vindt dat flirten met collega’s wel kan, maar met de baas absoluut niet. Voor 39 procent van de respondenten is flirten op de werkvloer sowieso taboe.

 

Flirten bij fusie of overname

“Uit verschillende onderzoeken is gebleken dat collega’s vooral in hectische periodes op het werk, zoals tijdens fusies of reorganisaties, vatbaarder zijn voor de charmes van collega’s,” vertelt Jeannine Peek, algemeen directeur van Unique.

 

“Dat zou betekenen dat het afgelopen jaar het aantal liefdes op de werkvloer toegenomen zouden moeten zijn. Toch is de tolerantie op gebied van flirten op het werk niet gestegen ten opzichte van 2008. Twee jaar geleden gaf namelijk ook 61 procent van de respondenten aan dat zij flirten met collega’s geoorloofd vinden.”

Meer over dit onderwerp

Gerelateerde artikelen

  • Arbeidsomstandigheden
  • Arbo & verzuim
  • Reacties (0)

    Plaats een reactie
 

LOGIN OF WORD LID

U hebt nog geen toegang tot exclusieve vakkennis

Inloggen Lid worden

 
MEER NIEUWS

HR nieuws, trends en tips

HR NIEUWS, TRENDS EN TIPS
Registreer gratis voor HRpraktijk Signaal: nieuws, trends en tips per e-mail:

 

 

Rapportencentrum

RAPPORTENCENTRUM

Gratis rapporten

Download gratis rapporten met waardevolle HR-vakinformatie.

Alle gratis rapporten  

 

Persoonlijke Adviesdesk

PERSOONLIJKE ADVIESDESK

Stelt u specifieke HR-vragen het liefst direct aan vakkundige specialisten?

Raadpleeg de HR Adviesdesk  

 

Partner HRpraktijk

PARTNER HRPRAKTIJK

De wet is voor elk advocatenkantoor gelijk. Het zijn de mensen die het verschil maken. Bij Van Diepen Van der Kroef zijn dat advocaten die het beste willen zijn in wat ze doen. Die er met u alles aan doen om uw zaak tot een goed einde te brengen. www.vandiepen.com

 

Download gratis de whitepaper 'Zieke werknemer; ziek of niet?'