Door: Lianne Bouman | redactie HRpraktijk | 30 juni 2010
Het ministerie van Financiën heeft het concept Uitvoeringsregeling LB 2011 gepubliceerd. Let wel, het is nog maar een concept. Er vindt eerst nog internetconsultatie plaats.
De Uitvoeringsregeling bevat waarderingsvoorschriften die van belang zijn voor de werkkostenregeling.
De volgende voorzieningen op de werkplek worden op nihil gewaardeerd:
Let op:
Het logo van 70 cm2 voor werkkleding komt niet meer terug in de uitvoeringsregeling. Alleen door de werkgever ter beschikking gestelde pc’s en mobiele telefoons worden op nihil gewaardeerd. En dat is niet het geval bij vergoedingen en verstrekkingen.
Tip: U kunt nog tot 12 juli a.s. deelnemen aan de internetconsultatie
Meer over dit onderwerp
vindt u in de Kennisbank Belonen en arbeidsvoorwaarden.
Wilt u meer weten over de ins en outs van de werkkostenregeling? Download dan nu deze gratis whitepaper!
Op 8 juli geeft HR Academy een Masterclass over de werkkostenregeling. Klik hier voor meer informatie en aanmelden.
ZIE OOK:
Gerelateerde artikelen
12/08/2010 Werknemer moet ook in vrije tijd...
26/07/2010 Stappenplan voor invoering...
12/07/2010 Werkkostenregeling: aparte regeling...
28/06/2010 Lunch in bedrijfskantine fors duurder
15/06/2010 Consultatie invulling...
09/06/2010 WK-gokje wagen op kantoor: wat kost...
31/05/2010 Groen kantoor lucratief voor ondernemers
19/05/2010 Welke posten vallen binnen de...
22/04/2010 Nederlandse reiskostenvergoeding uniek
21/04/2010 Werkkostenregeling: bepaal nu uw keuze
Download gratis rapporten met waardevolle HR-vakinformatie.
Stelt u specifieke HR-vragen het liefst direct aan vakkundige specialisten?
De wet is voor elk advocatenkantoor gelijk. Het zijn de mensen die het verschil maken. Bij Van Diepen Van der Kroef zijn dat advocaten die het beste willen zijn in wat ze doen. Die er met u alles aan doen om uw zaak tot een goed einde te brengen. www.vandiepen.com
Download gratis de whitepaper 'Zieke werknemer; ziek of niet?'