Wilt u als HR-verantwoordelijke een volwaardige gesprekspartner zijn voor de directie bij bedrijfsbrede (out)sourcingsbeslissingen? Tijdens deze Masterclass leert u (out)sourcingstrajecten bedrijfskundig te benaderen en een plan van aanpak te maken voor de analysefase van het (out)sourcingsbesluit. Dit alles vanuit HR-perspectief.
Nu het economisch minder gaat is het voor organisaties tijd om te bezinnen: Waar staan we nu? Waar willen we naar toe? Waar zijn we eigenlijk écht goed in? Hierbij horen vragen als: wat moeten we zelf blijven doen (make), wat moeten we uitbesteden (buy), óf met welke partijen moeten we gaan samenwerken (ally)? Kortom allerlei vragen die direct verbonden zijn aan strategische (out)sourcingsbeslissingen.
Een heel concrete vraag is: wat te doen met de financiële, personeels- en salarisadministratie of het facilitaire proces? Blijven we deze zelf voeren, zoeken we een partner, of besteden we het gehele proces uit? En welke gevolgen heeft dit voor je (overgang van) personeel of je organisatie inrichting? Bij deze keuzes kunt u als HR-professional een belangrijke rol spelen. Maar hoe?
Wat weet en kunt u als HR-professional na de Masterclass?
U werkt in deze Masterclass aan de volgende competenties:
De investering voor de eendaagse 'Introduction to strategic sourcing' bedraagt € 790,- (excl. btw). Dit is inclusief het boek: Verkoop je HR?, waarin de case van KPN is beschreven met praktische tips en lessons learned van de verkoop van het KPN Shared Service Center.
Na deelname aan de masterclass kunt u als HR Business Partner een adviserende en begeleidende rol vervullen bij veranderingsprocessen zoals sourcing.
Alle opleidingen van WEKA Uitgeverij zijn door CEDEO gecertificeerd.
