HRM voor de toekomst gaat over de kracht van wederkerigheid tussen organisatie en medewerkers. Het motto is die van de ‘menselijke maat’, al datgene wat binnen de maat van de menselijke vermogens en geaardheid ligt en verbonden is met het realiseren van duurzaam succes. De opdracht van HRM in dit tijdsgewricht is een belangrijke. Het gaat om een bijdrage te leveren aan het beter begrijpen en met meer zin en zingeving de toekomst tegemoet te treden. Daartoe zijn zeven uitdagingen gegeven waar HRM de tanden in kan zetten:
Daarmee wordt ook het ambitieniveau van HRM in beeld gebracht. Kernvragen hierbij zijn: Wat is de agenda voor HRM? Wie brengen die agenda tot werkelijkheid en hoe? Deze en andere belangrijke vragen bespreekt Prof. Dr. Rob Vinke met u op woensdag 21 september a.s.
Bekijk hieronder het filmpje waarin hij een korte introductie geeft.
Hierin bespreekt hij een aantal actuele punten, zoals:
Dit seminar is bedoeld voor HR-professionals die op de hoogte willen blijven van alle ontwikkelingen in het vakgebied en willen weten hoe zij hierop in kunnen spelen.
De deelnamekosten voor dit middagseminar bedragen € 340,- (excl. BTW) per persoon, inclusief consumpties. Iedere deelnemer ontvangt bovendien gratis de derde volledig herziene druk van HRM voor de toekomst van Rob Vinke ter waarde van € 42,50.
Ontdek in 1 middag de laatste ontwikkelingen op het gebied van HRM en de visie op de toekomst.
Alle deelnemers ontvangen gratis de derde, geheel herziene, druk van 'HRM voor de toekomst'.
- Prof. dr. Rob Vinke